Vieglā barība zirgiem
Premium kvalitātes siena-auzu granulas ar augstu šķiedrvielu saturu, kas nodrošina vasaras zāles priekšrocības visa gada garumā. Ieteicams kā papildbarība vai veselīgs kārums mazaktīviem un vecākiem dzīvniekiem. Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Nesatur GMO! Izmantojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa svara. Sastāvs: pļavas siens, auzas

Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% BIO, bez ĢMO 

 

Siena-zāles granulas
Premium kvalitātes 6 mm zāles granulas ar augstu šķiedrvielu saturu, kas nodrošina vasaras zāles priekšrocības visu gadu. Izgatavots tikai no bioloģiski audzēta augstākās kvalitātes pļavas siena. Nesatur krāsvielas, konservantus un ĢMO. Zems cietes saturs. Augsts šķiedrvielu saturs. Dabiski minerāli un vitamīni. Var lietot sausā vai mērcētā veidā. Izmantojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa svara.
Īpaši ieteicams vecākiem dzīvniekiem – mērcētā veidā, kā smaržīga putriņa!

Iepakojums: 2 kg, 12 kg

100% BIO, bez ĢMO 

 

Barība zirgiem
Pilnvērtīga barība. Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas. Pateicoties īpašajai tehnoloģijai, tiek saglabātas visas dabiskās barības vielas un vitamīni. Nicety barība ir izgatavota tikai no augstākās kvalitātes organiski audzētām sastāvdaļām. Nesatur krāsvielas, konservantus un ĢMO. Augsts šķiedrvielu saturs.
Sastāvs: pļavas siens, auzas, mieži, kvieši, pupas.

Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% BIO, bez ĢMO 

 

Našķis zirgiem ar āboliem un auzām
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs kārums! Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Tikai dabīgais cukurs un vitamīni. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni.
Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas.
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), žāvēti āboli, auzas.

Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% BIO, bez ĢMO 

 

Našķis zirgiem ar āboliem un miežiem
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs kārums! Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Tikai dabīgais cukurs un vitamīni. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Nesatur GMO! Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas. Bez auzām!
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), žāvēti āboli, mieži.

Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% BIO, bez ĢMO 

 

Našķis zirgiem ar āboliem un burkāniem
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs un garšīgs kārums! Bez graudiem! Piemērots arī alerģiskiem zirgiem. Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas sastāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas.
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), žāvēti āboli un burkāni.

Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% BIO, bez ĢMO 

 

Našķis zirgiem ar piparmētrām
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs un garšīgs kārums! Piemērots arī alerģiskiem zirgiem. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Nesatur GMO! Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas. Īpaši ieteicams dzīvniekiem ar elpošanas vai gremošanas trakta traucējumiem.
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), auzas, piparmētras.

Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% BIO, bez ĢMO