Našķis ponijiem ar āboliem un auzām
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs kārums! Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Tikai dabīgais cukurs un vitamīni. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni.
Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas.
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), žāvēti āboli, auzas.Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% bio, bez ĢMO 

 

Našķis ponijiem ar āboliem un miežiem
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs kārums! Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Tikai dabīgais cukurs un vitamīni. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Nesatur GMO! Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas. Bez auzām!
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), žāvēti āboli, mieži.Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% bio, bez ĢMO 

 

Našķis ponijiem ar āboliem un burkāniem
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs un garšīgs kārums! Bez graudiem! Piemērots arī alerģiskiem zirgiem. Ērti ņemt līdzi braucot uz sacensībām vai garākā ceļā. Visas sastāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas.
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), žāvēti āboli un burkāni.Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% bio, bez ĢMO 

 

Našķis ponijiem ar piparmētrām
Ieteicams kā pilnvērtīga barība vai veselīgs un garšīgs kārums! Piemērots arī alerģiskiem zirgiem. Visas satāvdaļas ir sasmalcinātas, nodrošinot efektīvu barības sagremošanu. Var lietot gan sausā veidā, gan aplietu ar ūdeni. Nesatur GMO! Lietojiet līdz 1 kg dienā uz 100 kg ķermeņa masas. Īpaši ieteicams dzīvniekiem ar elpošanas vai gremošanas trakta traucējumiem.
Sastāvs: pļavas siens (āboliņš, timotiņš, pļavas auzene, skarene), auzas, piparmētras.Iepakojums: 2 kg, 10 kg

100% bio, bez ĢMO